تلفن:77033805-021 - 09129253824

خرید باتری ماشین

خرید باطری ماشین

خرید باتری ماشین کره ای

جهت خرید باتری ماشین کره ای بر روی هرکدام از برند ها کلیک کنید هم قیمت باتری ماشین و هم توضیحات بیشتر را مشاهده فرماید.

خرید باتری ماشین ایرانی

جهت خرید باتری ماشین ایرانی بر روی هرکدام از برند ها کلیک کنید هم قیمت باتری ماشین و هم توضیحات بیشتر را مشاهده فرماید.

خرید باطری ماشین

خرید باتری ماشین کره ای برای خودرو قطعا باید نکاتی را در نظر بگیرید تا پس از خرید باطری دچار مشکل نشوید.
اگر میخواهید به صورت اینترنتی خرید کنید حتما باید اطلاعاتی در مورد فروشنده باطری داشته باشید مانند این که آیا فروشنده فروشگاه باطری دارد و اگر دارد آدرس آن را چک کنید.
چون ممکن است شما بعدا برای استفاده از گارنتی و خدمات باتری به یکی از مراکز خدمات پس از فروش باطری مراجعه کنید و متوجه شوید فروشگاهی که از آن باطری را خریداری کرده اید اصلا مجاز به فروش باطری نبوده و مهر آن فروشگاه را نماینده گارانتی قبول نکند. پس باید دقت کنید که فقط از فروشگاههای مجاز باتری ماشین تان را تهیه کنید.

مسئله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که بر روی باطری یک شماره سریال هک شده است و آن شماره سریال باید عینا در برگه ضمانت نامه چاپ شده باشد بارها مشاهده شده است شخصی برای استفاده از گارانتی به نمایندگی مراجعه کرده و متوجه شده کارت گارانتی که به همراه دارد متعلق به باطری که خریده نیست و با آن ضمانت نامه نمیتواند از گارانتی باطری استفاده کند.

در هنگام خرید باتری ماشین باید دقت کنید باتری که میخرید کاملا نو باشد و داخل جعبه و کارکرده نباشد. برای این کار کافیست قطبهای مثبت و منفی باتری را کنترل کنید این دو قطب باید کاملا سالم و بدون هیچ خراشی باشد باطری اگر یک بار سر باتری بر روی قطبهای آن بسته شود جای سر باطری کاملا مشخص میشود و به هیچ طریقی هم مثل روز اول نمیشود.

خرید باتری ماشین

از نکات دیگری که در هنگام خرید باتری ماشین کره ای و ایرانی باید در نظر بگیرید باطری فرسوده ای است که شما به فروشنده تحویل میدهید و باطری به ظاهر فرسوده و خراب ارزش دارد و فروشنده باید در قبال دریافت آن مقداری از قیمت باطری را کاهش دهد , البته قیمت باطری فرسوده دائما در حال تغییر است , بعضا مشاهده شده خریدار در هنگام خرید باتری به علت نداشتن این قضیه باطری فرسوده را تحویل فروشنده داده بدون این که مبلغی از قیمت باتری خریده شده کم شود.

دیگر مطلب مهم هنگام خرید باطری ماشین مسئله تاریخ تولید باطری است.
هرگز باتری که یکسال از تاریخ تولید آن گذشته نخرید چون عمر باطری بسیار کمتر از باتری تاریخ جدید میباشد در واقع عمر باطری از روز تولید آن آغاز شده است
تاریخ باطریهای ایرانی درون کارت ضمانت نوشته شده و تاریخ باطریهای کره ای بر روی بدنه باتری هک شده است.

هنگام خرید باطری ماشین حتما به هولوگرام روی آن توجه کنید این هولوگرام نشانه این است که باطری به صورت قانونی وارد کشور شده و مورد تایید استاندارد ایران است . بسیاری از باطریهایی که به صورت قاچاق وارد کشور میشوند و هیچ گونه نظارتی برکیفیت آنها نمیشود. و گارانتی معتبر هم ندارند این گونه باتریها فاقد هولوگرام یا برچسب کیفیت گمرگ هستند.

نکته دیگری آمپر باطری است بسیار دیده شده است که فروشنده به خریدار توصیه میکند که باتری قوی تر وآمپر بالاتر بخرد چون باطری هرچه آمپر بالاتر باشد بهتر است و ماشین بهتر استارت میخورد. این مسئله کاملا اشتباه است آمپر باتری هیچ تاثیری بر روی کیفیت کارکردی باتری ندارد هر ماشینی به برای استارت زدن و روشن شدن به یک باطری با آمپر مشخص شده نیاز دارد و آمپر بالاتر کمکی به این مسئله نمی کند فقط پول بیشتری باید پرداخت کنید.

مهمترین مسئله هنگام خرید باطری ماشین برای بسیاری از افراد ممکن است قیمت باطری باشد . در این ضمینه باید بدانید که قیمت هر باتری به آمپر آن باطری بستگی دارد هر چه آمپر باطری بالاتر باشد قیمت باطری هم بیشتر میشود .
پس قیمت باطری از روی آمپر آن محاسبه میشود و شما برای این که براحتی بتوانید از قیمت باطری که قصد خرید آن را دراید متوجه شوید کافیست بدانید باطری مورد نظرهر یک آمپرش چه قیمتی دارد .

از روی جدولهایی که در اینتر نت وجود دارد میتوانید متوجه شوید , مثلا اگر باطری کره ای قیمت هر آمپرش 3000 تومان بود پس یک باطری 50 آمپر مبشود 150000 تومان و بقیه آمپر ها هم به همین شکل محاسبه میشوند باطریهای کره ای از نظر قیمتی تقریبا مشابه هم هستند.
البته باتری فرسوده هم به همین شکل قیمتش محاسبه میشود و باید پول آن از مقدار قیمت باطری که خریداری میکنید کم شود.
هنگام تعویض باتری حتما باید از خراب بودن باتری خود مطمئن شوید. هر استارت نزدنی علتش نمیتواند خرابی باطری باشد .

برای این کار به یک متخصص مراجعه کنید تا در ابتدا باطری شما را تست و در صورت نیاز اقدام به تعویض باطری کنید .
مسایل دیگری هم که باید توجه شود :
کشور سازنده باطری کدام است؟
اتمی و اسیدی بودن باطری.
اصل و غیر اصل بودن باطری مخصوصا باطریهای کره ای.
آمپر مناسب باتری برای هر ماشین.
مدت زمان ضمانت نامه .
نحوه ارائه خدمات و محدوده خدمات.
طول عمر باطری و زمان تعویض باطری.

باطری ماشین , باتری ماشینباطری ماشین کره ای , باطری ماشین ایرانی , باطری ماشین آلمانی ,

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت باطری مارکت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد طراحی سایت وب هانا