منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

خرید باتری ماشین

خرید باتری ماشین کره ای

جهت خرید باتری ماشین کره ای بر روی هرکدام از برند ها کلیک کنید هم قیمت باتری ماشین و هم توضیحات بیشتر را مشاهده فرماید.

توجه: جهت انتخاب بهترین باتری متن های پایین حتما مطالعه کنید

 

تلفن باطری مارکت:77033805-021 – 09129253824

خرید باتری ماشین ایرانی

جهت خرید باتری ماشین ایرانی بر روی هرکدام از برند ها کلیک کنید هم قیمت باتری ماشین و هم توضیحات بیشتر را مشاهده فرماید.

خرید باطری ماشین

خرید باطری ماشین : ماشین، یکی از وسایل حمل و نقل رایج در دنیای امروز است و باتری، همانند یک قلب برای عملکرد بهتر این وسیله پرطرفدار می‌باشد. باتری ماشین، مانند دیگر اجزای ماشین، به طور مستمر نیاز به تعویض دارد تا ماشین در بهترین حالت عمل کند. اما با توجه به تنوع باتری‌های متفاوت در بازار، خرید باتری جدید می‌تواند یک وظیفه چالش برانگیز و پرمخاطره باشد. به عنوان مثال، خرید باتری نامناسب یا نصب نادرست آن می‌تواند مشکلاتی را برای ماشین ایجاد کند. به همین دلیل، خرید باتری ماشین بهتر است با دقت و آگاهی کافی انجام شود تا هرگونه مخاطره‌ای برای ماشین و سلامتی آن به وجود نیاید.

خرید باتری ماشین

در این مقاله، به شما نکات کلیدی برای خرید، نصب و نگهداری باطری ماشین را آموزش می‌دهیم. بعد از خواندن این مقاله، به راحتی می‌توانید باتری ماشین خود را به بهترین شکل ممکن تعویض کرده و به عملکرد بهتر و طول عمر بیشتر باتری خود دست یابید.

خرید باتری ماشین کره ای برای خودرو قطعا باید نکاتی را در نظر بگیرید تا پس از خرید باطری دچار مشکل نشوید.
اگر میخواهید به صورت اینترنتی خرید کنید حتما باید اطلاعاتی در مورد فروشنده باطری داشته باشید مانند این که آیا فروشنده فروشگاه باطری دارد و اگر دارد آدرس آن را چک کنید.

خرید باتری ماشین

چون ممکن است شما بعدا برای استفاده از گارنتی و خدمات باتری به یکی از مراکز خدمات پس از فروش باطری مراجعه کنید و متوجه شوید فروشگاهی که از آن باطری را خریداری کرده اید اصلا مجاز به فروش باطری نبوده و مهر آن فروشگاه را نماینده گارانتی قبول نکند.

پس باید دقت کنید که فقط از فروشگاههای مجاز باتری ماشین تان را تهیه کنید.

اهمیت خرید باتری مناسب

باتری یکی از اصلی ترین قطعات خودرو می‌باشد . باتری ضعیف و یا خراب هرگز نمی‌تواند ماشین شما را روشن کند معمولا خراب شدن زود هنگام باتری صاحب خودرو را دچار درد سر میکند.
در نتیجه خرید و نصب یک باتری خوب و با کیفیت و طول عمر بالا از نیازهای اصلی خودرو میباشد .
در زمان خرید باتری حتما باید دقت شود تا کلیه موارد مهم خرید باتری رعایت شود تا باتری نصب شده بر روی خودرو کیفیت مناسبی داشته باشد همچنین طول عمر باتری نصب شده بالا باشد و خودرو شما پس از تعویض باتری تا چندین سال نیازی به تعویض باتری نداشته باشد.

انواع باتری خودرو

باتری های خودرو به دو صورت تولید و عرضه میشوند،:
باتری های سیلد اسید.
باتری های سیلد و کلسیم.

باتری های نوع اول از نوع باتری های اسیدی هستند که نیاز به مراقبت و نگهداری دارند
باتری های نوع دوم از نوع باتری های اتمی بدون نیاز به مراقبت می‌باشند.
باتری های اتمی در مقایسه با نوع اسیدی بسیار بهتر می‌باشند طول عمر باتری های اتمی بیشتر است و کیفیت به مراتب بهتری نسبت به نوع اسیدی دارند. باتری های اتمی بدون نیاز به مراقبت و نگهداری می‌باشند همچنین آلودگی باتری های اتمی بسیار کمتر میباشد
در نتیجه خرید باتری اتمی بیشتر توصیه میشود.

موارد مهم ‌در زمان خرید باتری ماشین :

تاریخ تولید باتری

یکی از مهمترین مواردی که باید در زمان خرید باتری در نظر گرفته شود تاریخ تولید باتری می‌باشد . هر باتری دارای تاریخ تولید جدید تری باشد طول عمر بیشتری خواهد داشت و بالعکس اگر باتری دارای تاریخ تولید قدیمی باشد طول عمر باتری کمتر میباشد.

گارانتی باتری

گارانتی و خدمات پس از فروش باتری از موارد مهم دیگری است که باید به آن توجه شود . حتما از باتری های خریداری کنید که گارانتی معتبر با مدت زمان بیشتر دارند .تا در صورت لزوم بتوانید از خدمات باتری بهره مند شوید.

نوع باتری

در زمان خرید باتری به نوع باتری توجه شود باتری های نوع سیلد و اتمی دارای عمر بیشتری نسبت به نوع اسیدی هستند و بدون نیاز به مراقبت می‌باشند خرید باتری های اتمی بهتر و به صرفه تر می‌باشد.

ابعاد باتری

باتری های مختلف دارای ابعاد متفاوتی می‌باشند صرفا توجه به آمپ باتری نکنید و به ابعاد باتری هم توجه داشته باشید مثلاً اگر خودروی شما دارای باتری 60آمپر می‌باشد هر نوع باتری 60آمپری قابل نصب نمیباشد . ارتفاع باتری و جهت قطب‌های مثبت و منفی را کنترل کنید و طبق باتری فابریک خودرو باتری جدید را خریداری نمائید.

آمپر باتری

خرید باتری ماشین

مهمترین مورد در زمان خرید باتری انتخاب باتری با آمپر مناسب برای خودرو می‌باشد. در صورتی که خودروی شما مصرف کننده های برقی اضافه داشته باشد میتوانید از باتری با آمپر بالاتر استفاده کنید مثلاً اگر باتری فابریک خودرو 70آمپر است از باتری 75 آمپر استفاده کنید در غیر این صورت باتری هم آمپر باتری فابریک نصب کنید.باتری با آمپر کمتر به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

کیفیت باتری

بهترین باتری های بازار از نظر کیفی باتری های ساخت کره می‌باشند کلیه باتری های اصلی کره ای در گرید A از نظر کیفیت می‌باشند. کیفیت بالا به همراه طول عمر زیاد خرید باتری های کره ای را بسیار به صرفه تر و مناسب تر ساخته است.

خرید باتری های کره ای

شرکتهای تولید کننده باتری در کشور کره جنوبی شامل چهار شرکت تولید باتری با نامهای
دلکور باتری
هیوندای باتری
گلوبال باتری
اطلس باتری
این چهار شرکت جزو تولید کنندگان درجه یک و ممتاز باتری خودرو در جهان به شمار میروند
محصولات این چهار شرکت در بازار داخل کشور موجود می‌باشد و در زمان خرید باتری میتوانید از محصولات این شرکتها استفاده کنید . هنگام خرید باتری دقت نمائید نام این شرکتها بر روی باتری عنوان شده باشد . این چهار شرکت دارای برندهای متعددی می‌باشند که کیفیت همگی آنها یکسان است پس فقط به نام کمپانی سازنده و تاریخ تولید باتری دقت کنید تا بتوانید بهتربن باتری را برای خودرو انتخاب کنید.
طول عمر متوسط هر باتری کره ای در شرایط نرمال بین سه تا چهار سال می‌باشد.
اگر به دنبال باتری با کیفیت و طول عمر بالا هستید فقط از باتری های کره ای اصلی استفاده نمائید. در بازار باتری داخلی در حال حاضر بهترین باتری ها از نظر کیفی باتری های ساخت کشور کره جنوبی می‌باشد.

مسئله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که بر روی باطری یک شماره سریال هک شده است و آن شماره سریال باید عینا در برگه ضمانت نامه چاپ شده باشد بارها مشاهده شده است شخصی برای استفاده از گارانتی به نمایندگی مراجعه کرده و متوجه شده کارت گارانتی که به همراه دارد متعلق به باطری که خریده نیست و با آن ضمانت نامه نمیتواند از گارانتی باطری استفاده کند.

در هنگام خرید باتری ماشین باید دقت کنید باتری که میخرید کاملا نو باشد و داخل جعبه و کارکرده نباشد. برای این کار کافیست قطبهای مثبت و منفی باتری را کنترل کنید این دو قطب باید کاملا سالم و بدون هیچ خراشی باشد باطری اگر یک بار سر باتری بر روی قطبهای آن بسته شود جای سر باطری کاملا مشخص میشود و به هیچ طریقی هم مثل روز اول نمیشود.

خرید باتری ماشین

خرید باتری ماشین

از نکات دیگری که در هنگام خرید باتری ماشین کره ای و ایرانی باید در نظر بگیرید باطری فرسوده ای است که شما به فروشنده تحویل میدهید و باطری به ظاهر فرسوده و خراب ارزش دارد و فروشنده باید در قبال دریافت آن مقداری از قیمت باطری را کاهش دهد , البته قیمت باطری فرسوده دائما در حال تغییر است , بعضا مشاهده شده خریدار در هنگام خرید باتری به علت نداشتن این قضیه باطری فرسوده را تحویل فروشنده داده بدون این که مبلغی از قیمت باتری خریده شده کم شود.

دیگر مطلب مهم هنگام خرید باطری ماشین مسئله تاریخ تولید باطری است.
هرگز باتری که یکسال از تاریخ تولید آن گذشته نخرید چون عمر باطری بسیار کمتر از باتری تاریخ جدید میباشد در واقع عمر باطری از روز تولید آن آغاز شده است
تاریخ باطریهای ایرانی درون کارت ضمانت نوشته شده و تاریخ باطریهای کره ای بر روی بدنه باتری هک شده است.

خرید باطری ماشین

هنگام خرید باطری ماشین حتما به هولوگرام روی آن توجه کنید این هولوگرام نشانه این است که باطری به صورت قانونی وارد کشور شده و مورد تایید استاندارد ایران است . بسیاری از باطریهایی که به صورت قاچاق وارد کشور میشوند و هیچ گونه نظارتی برکیفیت آنها نمیشود. و گارانتی معتبر هم ندارند این گونه باتریها فاقد هولوگرام یا برچسب کیفیت گمرگ هستند.

نکته دیگری آمپر باطری است بسیار دیده شده است که فروشنده به خریدار توصیه میکند که باتری قوی تر وآمپر بالاتر بخرد چون باطری هرچه آمپر بالاتر باشد بهتر است و ماشین بهتر استارت میخورد. این مسئله کاملا اشتباه است آمپر باتری هیچ تاثیری بر روی کیفیت کارکردی باتری ندارد هر ماشینی به برای استارت زدن و روشن شدن به یک باطری با آمپر مشخص شده نیاز دارد و آمپر بالاتر کمکی به این مسئله نمی کند فقط پول بیشتری باید پرداخت کنید.

خرید باتری ماشین

مهمترین مسئله هنگام خرید باطری ماشین برای بسیاری از افراد ممکن است قیمت باطری باشد . در این ضمینه باید بدانید که قیمت هر باتری به آمپر آن باطری بستگی دارد هر چه آمپر باطری بالاتر باشد قیمت باطری هم بیشتر میشود .
پس قیمت باطری از روی آمپر آن محاسبه میشود و شما برای این که براحتی بتوانید از قیمت باطری که قصد خرید آن را دراید متوجه شوید کافیست بدانید باطری مورد نظرهر یک آمپرش چه قیمتی دارد .

از روی جدولهایی که در اینتر نت وجود دارد میتوانید متوجه شوید , مثلا اگر باطری کره ای قیمت هر آمپرش 3000 تومان بود پس یک باطری 50 آمپر مبشود 150000 تومان و بقیه آمپر ها هم به همین شکل محاسبه میشوند باطریهای کره ای از نظر قیمتی تقریبا مشابه هم هستند.
البته باتری فرسوده هم به همین شکل قیمتش محاسبه میشود و باید پول آن از مقدار قیمت باطری که خریداری میکنید کم شود.
هنگام تعویض باتری حتما باید از خراب بودن باتری خود مطمئن شوید. هر استارت نزدنی علتش نمیتواند خرابی باطری باشد .

برای این کار به یک متخصص مراجعه کنید تا در ابتدا باطری شما را تست و در صورت نیاز اقدام به تعویض باطری کنید .
مسایل دیگری هم که باید توجه شود :
کشور سازنده باطری کدام است؟
اتمی و اسیدی بودن باطری.
اصل و غیر اصل بودن باطری مخصوصا باطریهای کره ای.
آمپر مناسب باتری برای هر ماشین.
مدت زمان ضمانت نامه .
نحوه ارائه خدمات و محدوده خدمات.
طول عمر باطری و زمان تعویض باطری.

بررسی انواع باتری ماشین

باتری‌های مختلفی برای ماشین‌ها وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

در ادامه به بررسی چند نوع از رایج‌ترین باطری ماشین می‌پردازیم:

  • باتری اتمی:

باتری اتمی یا باتری خشک یک نوع باتری پلمپ شده است که دارای الکترولیت می‌باشد و نیازی به افزودن آب مقطر ندارد. صفحات داخل باتری قبل از ساخت شارژ شده و بعد از مونتاژ، باتری آماده استفاده است. این باتری‌ها بدون نیاز به مراقبت و با عمر طولانی‌تری شناخته می‌شوند.

  • باتری لیتیومی:

این نوع باتری معمولا در خودروهای برقی یا هیبریدی استفاده می‌شوند. این باتری‌ها دارای وزن سبک، ظرفیت بالا، عمر طولانی و شارژ سریع‌تر هستند.

  • باتری AGM:

باتری AGM، یک نوع باتری جدید است که در حال حاضر برای بسیاری از ماشین‌ها استفاده می‌شود. این باتری‌ها دارای وزن سبک، عمر طولانی، قابلیت شارژ سریع و عدم نیاز به نگهداری خاصی هستند، اما قیمت آن‌ها بیشتر از باتری اتمی است.

هر یک از این باتری‌ها، مزایا و معایب خود را دارند و بسته به نیاز و شرایط شما، ممکن است یکی از آن‌ها برای شما مناسب باشد. برای خرید باتری، باید به عواملی مانند نوع ماشین، ظرفیت باتری و قیمت باتری توجه کنید.

نگهداری و مراقبت از باتری

باتری، یکی از مهمترین قسمت‌های خودرو است و نگهداری صحیح آن می‌تواند عمر آن را افزایش دهد. در ادامه نکاتی را برای نگهداری و مراقبت از باتری ماشین ذکر می‌کنیم:

  • شارژ باتری:

باتری خودرو باید به صورت منظم شارژ شود، بهتر است این کار را به صورت دوره‌ای انجام دهید. شارژ باتری را به صورت کامل انجام دهید و از شارژ ناقص بپرهیزید.

  • بررسی ولتاژ باتری:

بهتر است به صورت دوره‌ای ولتاژ باتری را بررسی کنید. ولتاژ باتری نباید به میزان پایینی برسد، در غیر این صورت باتری دچار خرابی خواهد شد.

  • جابجایی باتری:

در صورت عدم استفاده از خودرو به مدت طولانی، بهتر است باتری را از خودرو خارج کرده و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

  • تمیز کردن باتری: باتری خودرو را به طور منظم تمیز کنید. با استفاده از یک برس نرم، رسوبات روی باتری را پاک کنید. همچنین برای جلوگیری از ترکیدن دیواره‌های باتری، آن را خشک نگه دارید.

با رعایت این نکات و راهنمایی‌ها، می‌توانید عمر باتری ماشین را به طولانی‌ترین مدت ممکن افزایش دهید و از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.

خرید باتری ماشین

نکات مهم خرید باطری ماشین

در هنگام خرید باطری اتمی حتما به چشمی نشانگر وضعیت باتری توجه کنید. این نشانگر یا همان چشمی باطری دارای 3 رنگ که هر رنگ نشانگر یک وضعیت باطری است میباشد. هنگام خرید باطری چشمی باید به رنگ سبز باشد.

رنگ سبز یعنی شارژ باطری خوب است و باطری در بهترین شرایط برای استفاده میباشد. رنگ مشکی مفهومش این است که شارژ باطری از حد استاندارد پائین تر است و باطری نیاز به شارژ دارد. و رنگ سفید یعنی باطری کلا تخلیه شده و باید کاملا شارژ شود احتمال خرابی باطری هم وجود دارد.

هنگام خرید باطری اگر بین خرید باطری ایرانی و خارجی مردد هستید باید خدمت شما عرض شود که در حال حاضر کیفیت باطریهای کره ای به مراتب بهتر از باطری های ایرانی میباشد البته در تولید باطری های ایرانی پیشرفتهایی صورت گرفته است ولی باطریهای کره ای از نظر کیفیت باطری و طول عمر از باطریهای ایرانی بهتر است.

اگر میخواهید خیالتان از کیفیت باتری و طول عمر آن راحت باشد حتما باید باطری کره ای معتبر تولید شرکتهای معتبر کره ای مانند دلکور باطری هیوندای باطری و اطلس باطری را خریداری نمائید.

آمپر باطری را حتما متناسب با ظرفیت شارژ دینام خودرو انتخاب کنید و ادوات برقی ماشین انتخاب کنید.

آمپرباطری حتما باید چند آمپر از آمپر دینام پائین تر باشد مثلا اگر دینام 85 آمپر است باطری مناسب برای این دینام 70 تا 75 آمپر میباشد.

هرگز ادوات برقی اضافی بیش از حد توان شارژ دینام بر روی ماشین نصب نکنید. چون در نهایت منجر به خراب شدن زود هنگام باطری میشود.

اگر در هنگام خرید باطری نمیدانید باطری اتمی بخرید بهتر است یا باطری اسیدی باید به این نکته توحه کنید که باطری های اتمی دارای کیفیت بهتری میباشند و طول عمر آنها بسیار بیشتر از باطریهای اسیدی است در ضمن به علت عدم نیاز به مراقبت و نگهداری کار کردن با آنها بسیار راحت تر است ایجاد آلودگی کمتر هم یکی دیگر از مزایای باطریهای اتمی نسبت به باتریهای اسیدی میباشد.

تاریخ خرید شما حتما باید بر روی برگه ضمانت نامه قید شود . شرکت سازنده باطری یک تاریخ بر روی ضمانت نامه مینویسد که آن تاریخ تولید باطری میباشد و ربطی به تاریخ شروع گارانتی ندارد پس این تاریخ تواید را با تاریخ شروع گارانتی اشتباه نکنید.

تاریخ تولید را کارخانه میزند تاریخ شروع گارانتی را فروشنده باتری در هنگام خرید باتری میزند.

بعضی از شرکتهای داخلی کد فعالسازی گارانتی دارند یعنی شما در هنگام خرید باطری و دریافت ضمانت نامه یک شماره بر روی ضمانت نامه مشاهده میکنید که همان کد فعالسازی گارانتی میباشد که آن کد را باید به شماره ای که آن هم در ضمانت نامه قید شده پیامک کنید .

پس از چند لحظه پیامک فعالسازی گارانتی برای شما ارسال خواهد شد.

شما میتوانید از تاریخ شروع گارانتی و مراکز ارائه خدمات گارانتی و مدت زمان گارانتی به وسیله آن پیامک مطلع شوید.

همیشه سعی کنید باطریهای تاریخ جدیدتر با گارانتی معتبر را خریداری کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

کارت ضمانت و فاکتور خرید را حتما از فروشنده دریافت کنید. فاکتور چه دستی باشد و یا چاپی هیچ فرقی نمیکند.

در نظر داسته باشید که قیمت باطریهای کره ای و یا خارجی از باطریهای ایرانی بیشتر است ولی در عوض کیفیت و طول عمر آن نیز بیشتر میباشد.

پس مبلغی که بیشتر میپردازید ارزش آن را دارد.

باطری یکی از مهمترین قطعات خودرو میباشد و همیشه باید بهترین باطری را برای ماشین خود انتخاب کنید.

باطری ماشین , باتری ماشینباطری ماشین کره ای , باطری ماشین ایرانی , باطری ماشین آلمانی ,

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فروشگاه باتری مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه باتری مارکت