تلفن:77033805-021 - 09129253824

باطری ماشین کره ای

باطری کره ای دلکور
باطری ماشین صبا
باطری کره ای پوما
باطری ماشین صبا
باطری کره ای هیوندا
باطری ماشین صبا
باطری کره ای چیتا
باطری ماشین صبا
باطری کره ای چیتا
باطری ماشین صبا
باطری کره ای راکت
باطری ماشین صبا
باطری کره ای شارک
باطری ماشین صبا
باطری کره ی نوا
باطری ماشین صبا
باطری کره ای سولایت
باطری ماشین صبا
باطری کره-ای اطلس
باطری ماشین صبا
باطری ماشین تایگر
باطری ماشین صبا
باطری ماشین صبا
باطری کره ای اس بی کا sbk
باطری ماشین صبا
باطری ماشین پیتون کره ای
باطری ماشین صبا
باطری آلفالاین Alphaline کره ای
باطری ماشین صبا
باطری کوبا کره ای
باطری ماشین صبا

باطری ماشین کره ای

باطری ماشین کره ایامروزه در بازار باطری داخلی کشور به غیر از باطریهای ایرانی انواع باطریهای کره ای نیز وجود دارند. 

باطریهای کره ای با نامها عناوین و برندهای مختلف وارد ایران میشوند. ولی آیا تمامی این باطریها کیفیت مناسبی دارند ؟ و اصلا این باطریها فرقی با هم میکنند یا خیر؟
در مورد جواب این سوالات باید متذکر شویم که بزرگترین و عمده ترین تولید کنندگان باطری در کره چهار شرکت باطری سازی میباشند که اکثر محصولات این شرکتها به بازار باطری ایران وارد میشوند.
در اینجا میخواهیم شما را با این چهار کمپانی بزرگ و معتبر باطری سازی در کره آشنا کنیم.

کیفیت باتری های کره ای

تمامی باتری های ساخت کشور کره جنوبی جز بهترین و با کیفیت ترین باتری های ماشین موجود در جهان میباشند و در رتبه بندی باتری های ماشین باتری کره ای در گرید A قرار میگیرد .

شرکت های باتری سازی در کشور کره برای ساخت باتری ماشین از سرب نو و درجه یک استفاده میکنند و از سرب باتری های اسقاط استفاده نمیکنند.
سرب به دست آمده از تسقاط باتری های فرسوده یا صادر میشود و یا در مصارف دیگر به کار میرود.

اکثر شرکتهای خودرو سازی در جهان از باتری های ساخت کره به عنوان باتری فابریک برای خودروی تولید شده استفاده میکنند.

شرکتهای باتری سازی دلکور باتری هیوندای باتری اطلس باتری و گلوبال باتری معتبرترین شرکتهای باتری سازی در کشور کره جنوبی میباشد.

برند هیوندای باتری (HYUNDAI BATTERY) محصولات بسیار با کیفیت و با دوام را تولید میکنند همچنین سایر شرکتهای باتری سازی در کره باتری های با کیفیت و طول عمر بالا تولید میکنند.

طول عمر مفید باتری کره ای

اگر از باتری های اصلی ساخت کره استفاده کنید و شارژ باتری توسط دینام به درستی انجام شود و باتری در شرایط مناسبی نگهداری شود عمر یک باتری کره ای بیش از سه سال خواهد بود(بستگی به نوع خودرو دارد)
طول عمر باتری های کره ای در شرایط آب و هوایی سرد و آب و هوای گرم بسیار بالا میباشد چون شرایط آب و هوایی بر طول عمر باتری تاثیر گذار است باتری های کره ای به گونه ای ساخته میشوند که دوام زیادی در هوای بسیار سرد و یا هوای بسیار گرم داشته باشند

گارانتی باتری کره ای

تمامی باتری های کره ای در سراسر دنیا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند در هنگام خرید باتری کره ای میتوانید هر فروشنده گارانتی باتری کره ای را دریافت کنید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.
مدت گارانتی در باتری های مختلف تفاوت دارد باتری های کره ای بین شش ماه تا هجده ماه دارای گارانتی میباشند که در کشور های مختلف این مدت فرق میکند

طراحی و ساخت باتری کره ای برای همه نوع خودرو

همان طور که میدانید خودرو های مختلف باتری های متفاوتی دارند از نظر آمپر و از نظر ظاهر و ابعاد بسیار متفاوت میباشند هر خودرو باتری مخصوص برای خود دارد نمیتوان باتری خودروی دیگر با آمپر و ابعاد مختلف را بر روی خودروی دیگر نصب کرد
باتری های کره ای دارای انواع بسیار مختلفی میباشند و برای انواع خودرو های موجود در جهان باتری مخصوص برای همان خودرو را طراحی کرده اند تا در هنگام تعویض باتری دچار مشکل نشوید.

با خرید یک باتری خوب و مطمئن کره ای میتوانید تا چند سال از بابت خرید باتری خودرو راحت شوید.

باطری ماشین کره ای دلکور

باطری ماشین کره ای کمپانی دلکور باطری را میتوان معروف ترین و بزرگترین کمپانی تولید باطری در کره نام برد. این شرکت محصولات خود را به بیش از 130 کشور دنیا صادر میکند. و تمامی باطریهای تولید شده توسط دلکور باطری از با کیفیت ترین باطریها در آسیا و جز گرید A میباشند.
اکثر کارخانجات خودرو سازی در کشور کره دلکور باطری به عنوان باطری فابریک برای ماشینهای تولید شده خود انتخاب کرده اند کارخانه هایی مثل هیوندای و کیا از جمله این شرکتها میباشند.
تمامی باطریهای تولید شده در کمپانی دلکور باطری دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد. و در اکثر کشورهایی که این باطری وجود دارد نمایندگی و خدمات پس از فروش نیز میباشد.
باید توجه داشت که تمامی محصولات دلکور باطری دارای کیفیت مناسب و طول عمر بالایی میباشد و کلیه باطریها دارای کیفیت مشابهی هستند و فقط با نامهای مختلف به بازار عرضه میشوند. از جمله محصولات این شرکت عبارتند از :
دلکور. پوما. سین. شارک. بسفیتس. پلاتینیوم. اورون. دوو گلد.هگزا. رویال. مجیک پاور.ام اف پاور.های کا.
که همگی جز بهتربن باطریهای موجود در بازار باطری هستند.

باطری ماشین کره ای اطلس بی ایکس

باطری ماشین کره ای کمپانی اطلس هم یکی دیگر از تولید کنندگان بزرگ و معتبر باطری در کره میباشد. محصولات این شرکت همگی از بهترین و با کیفیت ترین باطریها میباشند.
باطریهای تولید اطلس بی ایکس دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد .
محصولات کمپانی اطلس بی ایکس به شرح زیر میباشد:
اطلس. تایگر. جگوار. پیتونِ. کوبا. فورته.
آلفالاین. دو پکس. مگما. هانکوک
که همگی جز بهترین باطریها میباشند.
اطلس باطری طول عمر باطریهای خود را بین سه تا پنج سال تائین کرده است.
اطلس باطری مناسب برای انواع خودرو های سبک و سنگین میباشد.
صفحات این باطریها طوری طراحی شده که در آب و هواهای بسیار سرد و همین طور بسیار گرم مقاومت بیشتری داشته باشند. و در شرایط سخت آب و هوایی دیرتر از باطریهای دیگر خراب میشوند.

باطری ماشین کره ای گلوبال

از دیگر شرکتهای باطری سازی گلوبال باطری کره میباشد . محصولات این شرکت به علت کیفیت خوب و البته قیمت مناسب در ایران بسیار پر طرفدار است. تمام باطری های این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.
گلوبال باطری از قدیمی ترین و خوشنام ترین شرکتهای تولید باطری در کره است.
محصولات این شرکت عبارتند از:
چیتا. دوو. نوا. راکت. اس بی کا. سیلور. اکسپید. گلوبال.
که همگی از لحاظ کیفیت جز گرید A در صنعت باتری سازی میباشند.
باطری گلوبال مناسب برای انواع خودرو ها از جمله انواع هیوندا و کیا میباشد.

باطری ماشین کره ای هیوندا

کمپانی باطری سازی هیوندا هم از دیگر شرکتهای باطری سازی در کره جنوبی میباشد که محصولات آن به وفور در بازار باطری ایران یافت میشود.
باطری هیوندا برای تمامی خودرو های موجود در بازار باتری مخصوص آن خودرو را تولید کرده است. تا مصرف کننده هنگام خرید باطری مشابه با ابعاد دیگر را استفاده نکند و باطری فابریک ماشین خود را تهیه کند.
ای باطریها هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت مناسب برای مصرف کنندگان میباشد . کمپانی هیوندای طول عمر باطریهای خود را بین سه تا پنج سال تخمین زده است .
محصولات این کمپانی عبارتند از:
سولایت. لاجیکس. تارگت. تایگر. نکسترا. اور استارت. هیوندا. فول پاور. اکتیو. سوپر گلد.
همگی این محصولات دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.
باطری هیوندای مناسب برای نواع خودروهای داخلی و خارجی مانند. پژو. سمند. پراید. رانا .ریو ال90.و غیره میباشد.
محصولات هیوندا باطری همگی دارای کیفیت یکسان میباشند و از این نظر هیچ فرقی با هم نمیکنند.

اگر باطریهای کره ای را بخواهیم از نظر کیفیت و خدمات رتبه بندی کنیم به ترتیب میشود.
1دلکور باطری 2.اطلس باطری 3.گلوبال باطری 4.هیوندای باطری

بنابر این هنگام خرید باطری به نام درج شده روی باطری توجه نکنید. فقط به کارخانه سازنده باطری گارانتی و تاریخ تولید باطری توجه نمایید.

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت باطری مارکت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد طراحی سایت وب هانا