تلفن : 09126808063
منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

باتری اوربیتال

باتری اوربیتال

باتری اوربیتال محصول سپاهان باتری .
باتری اوربیتال دارای گواهینامه های بین المللی ایزو 14000و ایزو 18000و ISTSمیباشد.

باتری سیلد و اتمی اوربیتال از بهترین و معتبرترین باتری های خودرو ساخت داخل کشور میباشد.

استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا همچنین بهره گیری از تکنولوژی کشور ژاپن باعث شده باتری اوربیتال برترین باتری خودرو لقب گیرد.
سپاهان باتری با استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید باتری اوربیتال نموده است انواع باتری خودرو سبک و سنگین در این شرکت تولید و عرضه میگردد.
انواع باتری آمپر پایین تا آمپر بالا 35آمپر تا 200آمپر مورد نیاز خودرو در شرکت سپاهان باتری تولید و در سراسر کشور عرضه میگردد.
طول عمر بسیار بالای باتری اوربیتال موجب شده باتری اوربیتال مورد توجه خودروسازان داخلی قرار گیرد و به عنوان باتری فابریک بر روی انواع خودرو نصب گردد مانند سمند پژو تیبا کوییک و ساینا ال90.پژو 206و پژو207.

ویژگی های باتری اوربیتال

باتری اوربیتال دارای عمر بالا و کارکرد خارق العاده ای می‌باشد عمر باتری اوربیتال بیش از تمامی باتری های خودرویی مشابه در بازار است.
ویژگی های مهم باتری اوربیتال بدین شرح میباشد:

دارای فیلتر ضد انفجار.
قدرت استارت تا دمای منفی 18درجه.
شارژ سریع.
مقاومت در برابر دشارژ.
ذخیره برق و یا RC بالا .
طول عمر بیشتر.
سهولت در استارت زدن خودرو.

خرید باتری اوربیتال

خرید باتری اوربیتال در سراسر کشور امکان پذیر می‌باشد . شعب فروش باتری اوربیتال به صورت شبانه روزی به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.
جهت خرید باتری اوربیتال میتوانید این محصول را از فروشگاه‌های معتبر باتری خریداری نمائید.
باتری مارکت نمایندگی باتری اوربیتال در تهران با ارسال و نصب رایگان باتری به صورت آنلاین و شبانه روزی در خدمت شما میباشد.
در زمان خرید باتری اوربیتال به نشان سپاهان باتری که بر روی باتری درج شده دقت نمائید.

باتری اوربیتال فقط محصول مشترک سپاهان باتری میباشد و بیشترین مدت گارانتی را در بین باتری های خودرو دارد.
هر زمان باتری اوربیتال بر روی خودرو شما نصب شده باشد میتوانید مطمئن باشید خودروی شما تا چندین سال نیازی به تعویض باتری ندارد و به راحتی استارت میخورد.
خرید باتری اوربیتال به صورت اینترنتی و آنلاین امکان پذیر می‌باشد. دقت نمائید پس از خرید باتری حتما گارانتی باتری اوربیتال را فعال سازی کنید.
دقت به آمپر باتری و ابعاد باتری از دیگر مواردی است که در زمان خرید باتری اوربیتال باید توجه نمائید و فقط باتری با مشخصات باتری اصلی خودرو را تهیه کنید تا به سیستم برق خودرو آسیب وارد نگردد.


قیمت باتری اوربیتال

باتری اوربیتال در آمپر های مختلف تولید و عرضه میگردد مناسب انواع خودرو .

هر چه آمپر باتری اوربیتال بالاتر باشد مبلغ باتری بیشتر خواهد بود .

با توجه به کیفیت بالای باتری اوربیتال و طول عمر مناسب قیمت این باتری در مقایسه با باتری های دیگر مقداری بیشتر است ولی کارکرد بالای باتری اوربیتال ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد در نظر داشته باشید.

هیچ باتری در کشور مدت گارانتی باتری اوربیتال را ندارد و شما با خیال راحت می‌توانید باتری اوربیتال را خریداری نمائید.
در زمان خرید باتری اوربیتال باتری فرسوده خودرو شما دریافت میشود و بدین طریق بخشی از مبلغ باتری کاسته خواهد شد .
در صورت تحویل ندادن باتری فرسوده کل مبلغ باتری باید پرداخت شود .
جهت اطلاع از قیمت به روز باتری اوربیتال میتوانید با شماره های باتری مارکت تماس گرفته و با کارشناسان باتری اوربیتال مشاوره نمائید.

گارانتی باتری اوربیتال

باتری اوربیتال در مناطق مختلف کشور دارای گارانتی و خدمات می‌باشد . باتری اوربیتال بین 12ماه الی 24ماه ضمانت دارد که با توجه به نوع خودرو تعیین میگردد.
پس از خرید باتری جهت فعال سازی گارانتی باتری اوربیتال باید حتما کد گارانتی را از طریق پیامک ارسال کرده تا گارانتی باتری اوربیتال فعال شود. پس از فعال شدن گارانتی تاریخ انقضای گارانتی باتری اوربیتال برای شما ارسال خواهد شد تا در جریان مدت دقیق گارانتی باتری خریداری شده قرار گیرید.


باتری اوربیتال اورجینال

باتری اوربیتال محصول مشترک سپاهان باطری می‌باشد . در زمان خرید باتری به علامت باتری سپاهان و سپس آرم اوربیتال بر روی بدنه باتری دقت نمائید . باتری اصل اوربیتال فقط تولید سپاهان باتری می‌باشد و هیچ نمونه مشابه دیگری ندارد . جهت خرید باتری اورجینال اوربیتال به شعب اصلی سپاهان باتری مراجعه نمائید تا از اورجینال بودن باتری مطمئن شوید.

طول عمر باتری اوربیتال

باتری اوربیتال دارای بیشترین طول عمر در بین باتری های ماشین موجود در بازار می‌باشد. عمر مفید باتری اوربیتال سه تا چهار سال تخمین زده میشود البته عمر دقیق باتری به شرایط مختلفی از جمله نوع شارژ باتری و شرایط آب و هوایی

همچنین مقدار کارکرد خودرو دارد طول عمر باتری اوربیتال با توجه به شرایط نرمال کارکرد خودرو میتواند به 4سال و یا 45000کیلومتر کارکرد خود باشد.

پس از این مدت باتری اوربیتال را تست کنید و در صورت نیاز به شارژ حتما باتری را شارژ کنید تا طول عمر باتری افزایش یابد.

خرید اینترنتی باتری اوربیتال

باتری مارکت امکان خرید اینترنتی این باتری اوربیتال را میسر نموده است جهت خرید اینترنتی باتری اوربیتال میتوانید با مراجعه به وبسایت باتری مارکت و ثبت سفارش باتری اوربیتال به صورت آنلاین با ارسال و نصب رایگان باتری مورد نظر را دریافت کنید . کلیه خدمات رایگان بوده و شما فقط مبلغ باتری را پرداخت خواهید کرد . سفارش و ارسال باتری به صورت شبانه روزی انجام میگردد.
خرید اینترنتی باتری اوربیتال باعث خواهد شد در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود زیرا کلیه خدمات به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید. در زمان خرید اینترنتی با مراجعه به وبسایت باتری مارکت و ثبت سفارش باتری اوربیتال باتری مورد نظر برای شما ارسال و تعویض خواهد شد.


باتری اوربیتال قرمز و اوربیتال سیلور پلاس


باتری اوربیتال وان قرمز از محصولات سپاهان باتری می‌باشد این باتری دارای برچسب قرمز رنگ است که میتوانید بر روی باتری مشاهده کنید باتری اوربیتال قرمز دارای کیفیت و طول عمر بسیار مناسبی می‌باشد.
باتری اوربیتال سیلور پلاس و یا نقره ای نسخه بهبود یافته اوربیتال قرمز می‌باشد .

باتری اوربیتال سیلور پلاس از صفحاتی تشکیل شده که دارای نقره می‌باشد به همین جهت طول عمر بسیار بالایی دارد.
فرق دیگر اوربیتال قرمز و نقره ای در این است که بر روی اوربیتال نقره ای عدد (4+AH)نوشته شده است این یعنی باتری 4آمپر اضافه خروجی دارد مثلاً اگر باتری 55آمپر اوربیتال سیلور پلاس را خریداری کنید حدود 4آمپر بیشتر خروجی میدهد.
باتری اوربیتال وان قرمز در دو نوع اسیدی و اتمی تولید میشود ولی باتری اوربیتال سیلور پلاس فقط در نوع اتمی تولید میشود. باتری های نوع اتمی بسیار با کیفیت تر می‌باشند و بیشتر توصیه میشوند.

باتری اتمی اوربیتال

باتری اوربیتال به صورت کاملا سیلد و یا اتمی تولید میگردد و نیازی به هیچ نوع مراقبت و نگهداری ندارد مزیت باتری های سیلد طول عمر بیشتر همچنین عدم ایجاد آلودگی در خودرو می‌باشد . کیفیت باتری سیلد اوربیتال به مراتب بیشتر از انواع باتری های اسیدی می‌باشد . باتری های سیلد و با MF دارای نشانگر وضعیت باتری می‌باشند که با مشاهده این نشانگر که بر روی باتری تعبیه شده میتوانید از شرایط شارژ باتری آگاه شوید.

تعویض باتری اوربیتال

تعویض باتری اوربیتال توسط متخصص برق خودرو انجام می‌شود و کلیه موارد مهم تعویض باتری از جمله تست دینام تست استارت و تست باتری قبل و بعد از تعویض باتری توسط متخصص در محل توسط دستگاه و تستر انجام میشود و در پایان تست برق دزدی خودرو صورت می‌گیرد تا از عدم برق دزدی در سیستم برقی خودرو مطمئن شوید. تعویض باتری اوربیتال باید به صورت کاملا صحیح و اصولی انجام شود . باتری به صورت صحیح در جای خود قرار گیرد و سرباتریها کاملا تمیز شده و به صورت درست به قطب‌های مثبت و منفی باتری متصل شود در غیر این صورت برق خودرو قطعا دچار مشکلات متعددی خواهد شد.

نمایندگی باتری اوربیتال

باتری اوربیتال در سراسر کشور دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش می‌باشد . حتما باتری اوربیتال را از نمایندگی های معتبر باتری خریداری کنید تا باتری اصلی با تاریخ تولید جدید دریافت کنید.
باتری مارکت نمایندگی فروش باتری اوربیتال در تهران با ارسال و نصب رایگان باتری به صورت شبانه روزی در خدمت شما می‌باشد. خرید باتری تاریخ جدید و ضمانت معتبر فقط از نمایندگی های باتری اوربیتال امکان پذیر می‌باشد در غیر این صورت در زمان استفاده از خدمات پس از فروش باتری اوربیتال دچار مشکل خواهید شد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فروشگاه اینترنتی باتری مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه اینترنتی باتری مارکت