باتری سوناتا هیبرید

باتری مارکت
2 آذر, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

باتری هیوندای سوناتا هیبرید

مشخصات باتری سوناتا هیبرید

ولتاژ = 12V
آمپر = 74 آمپر
ارتفاع = کوتاه
جهت قطبها= راست(R)
ابعاد = 26*18*18
قالب باتری = L3
نوع باتری=سیلد اتمی

قابل نصب:
70آمپر
74آمپر

 

توجه:

باتری سوناتا هیبرید در قسمت صندوق عقب خودرو داخل محفظه باتری قرار گرفته است.

خودروی سوناتا هیبرید نیاز به باتری 74 آمپر دارد سیستم برقی سوناتا هیبرید مستلزم نصب باتری ۱۲ ولت و ۷۴ آمپر است.
بر روی سوناتا هیبرید می‌توان باتری های۷۰-۷۴-۷۵ آمپر هم نصب کرد.
نصب باتری ۷۴ آمپر بر روی سوناتا هیبرید بهترین گزینه میباشد مگر این که در سیستم برقی خودرو تغییراتی ایجاد شده و یا لوازمی اضافه شده باشد.
اگر بر روی سوناتا هیبرید مصرف کننده های برقی اضافه دارید میتوانید باتری 74آمپر نصب کنید . جهت خرید باتری سوناتا هیبرید فقط کافیست با شماره های باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظر را سفارش دهید.
مشاوره رایگان خرید باتری در زمان خرید باتری بسیار با اهمیت میباشد تا بتوانید مناسب ترین باتری را برای خودروی سوناتا هیبرید خریداری و تعویض نمائید.
,بر روی خودرو سوناتا هیبرید می‌توان باتری آمپر بالا هم نصب کرد در صورت نیاز خودرو به باتری آمپر بالا میتوانید از باتری 75 آمپر بر روی سوناتا هیبرید نصب کنید.حتما قبل از خرید باتری مشاوره لازم را در جهت خرید باتری مناسب انجام دهید تا باتری مناسب با سیستم برق و لوازم برقی خودرو نصب کنید.

باطری هیوندای سوناتا هیبرید

باطری های مختلف نصب شده بر روی خودرو های هیوندای هیبرید از جمله سوناتا دارای ولتاژ برابر با 12 و آمپر برابر با 74است.
مدلهای مختلف خودرو سوناتا هیبرید دارای باطری های متفاوتی میباشند .در زمان خرید باطری سوناتا هیبرید حتما به مدل خودرو توجه داشته باشید.
باطری سوناتا هیبرید نوع باطری های سیلد و یا اتمی میباشد. باطری 74 آمپر اتمی و 12 ولت مناسب ترین باطری برای خودروی سوناتا هیبرید میباشد. باطری سوناتا هیبرید را قبل از تعویض تست نمائید تا ولتاژ کافی و شارژ مناسب جهت کارکرد طولانی مدت بر روی خودرو داشته باشد
در زمان خرید باطری سوناتا هیبرید همیشه از نوع باطری های اتمی و سیلد که بدون نیاز به مراقبت و نگهداری میباشد را خریداری نمائید
باطری خودرو سوناتا هیبرید حتما باید به صورت صحیح توسط دینام شارژ شود . شارژ دینام را تست و از میزان شارژ باتری آگاه شوید
باطری سوناتا هیبرید در قالب L3 میباشد و باتری در قالب‌های ارتفاع بلند بر روی این قابل نصب نیست. باطری فابریک سوناتا هیبرید باتری اتمی ۷۴ آمپر سیلد میباشد که در داخل کاور باطری قرار گرفته است.
باتری های ساخت کشور کره بسیار با دوام با طول عمر بالا و کیفیت مناسب می‌باشند و برای خودرو سوناتا هیبرید بسیار مناسب هستند.

توجه :

باتری هیوندای سوناتا هیبرید ارتفاع کوتاه و قطب راست میباشد و باتری قطب چپ بر روی این خودرو قابل نصب نمی‌باشد.

خرید باتری هیوندای سوناتا هیبرید

 1. باتری سوناتا هیبرید یکی از قطعات مهم خودرو میباشد. خرید باتری سوناتا هیبرید نیاز به مشاوره تخصصی خرید باتری دارد .
  اگر باتری با مشخصات غیر از باتری فابریک بر روی سوناتا هیبرید نصب شود امکان دارد به لوازم برقی خودرو آسیب وارد شود و طول عمر باتری نیز کاهش خواهد یافت.
  در زمان خرید باتری سوناتا هیبرید حتما باید موارد مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین باطری را برای سوناتا هیبرید خریداری کنید.
  این موارد عبارتند از:
  نوع باتری
  کیفیت باتری
  گارانتی باتری
  تاریخ باتری
  خدمات باتری
  ابعاد باطری
  آمپر باتری
  باتری اکثر خودروهای هیوندای باتری 74 آمپر میباشد.
  در زمان خرید باتری سوناتا هیبرید توجه ویژه ای به آمپر و ظرفیت باتری داشته باشید پس از آن ابعاد باتری بسیار مهم میباشد هر نوع باتری 74 آمپر بر روی سوناتا هیبرید قابل نصب نمی‌باشد و باید ابعاد باتری با محفظه و جای باتری مطابقت داشته باشد.
  باطری مناسب برای سوناتا هیبرید باید کلیه موارد فوق را دارا باشد تا بتواند طول عمر مناسبی بر روی خودرو داشته باشد.
  اگر قصد خرید اینترنتی باطری سوناتا هیبرید را دارید حتما از نمایندگی های معتبر خریداری نمائید تا باطری اصلی و گارانتی مناسبی دریافت نمائید. باتری سوناتا هیبرید یکی از مهمترین قطعات این خودرو میباشد و در زمان خرید باتری برای تیانا باید قطعا کلیه نکات مهم رعایت شود تا بتوانید بهترین گزینه را برای سوناتا هیبرید انتخاب کنید. توجه به لوازم برقی موجود بر روی خودرو در زمان خرید باتری بسیار مهم است و حتما باید باتری با توجه به شرایط و لوازم برقی خودرو انتخاب خریداری و نصب گردد.
  خرید باتری سوناتا هیبرید با توجه به زمان تعویض باتری بسیار مهم میباشد اگر خودرو به هر دلیلی استارت نمی‌خورد حتما باید باتری تست و در صورت نیاز تعویض شود تا به لوازم برقی آسیب وارد نگردد.

قیمت باتری سوناتا هیبرید

جهت اطلاع از قیمت باتری سوناتا هیبرید باید قیمت باتری های ۷۴ آمپر را در نظر داشته باشید.
اکثر باتری های ۷۴ آمپر کره ای دارای قیمت یکسانی می‌باشند و از نظر قیمتی خیلی تفاوت ندارند باتری های ۷۴ آمپر ایرانی قیمت کمتری دارند.
شرکت‌های مختلف باتری های ۷۴ آمپر مناسب سوناتا هیبرید تولید می‌کنند که با توجه به کیفیت باتری قیمت ابن باتری ها نیز متفاوت است.
باتری سوناتا هیبرید دارای قیمت‌های متفاوتی میباشد . این قیمت‌ها بستگی به نوع باتری آمپر باتری و شرکت سازنده باتری دارند.
باتری های آمپر بالاتر قیمت بیشتری نسبت باتری های آمپر پایین تر دادند باتری های کره ای اصلی قیمتشان از سایر انواع دیگر بیشتر است و در نهایت قیمت باتری اتمی از نوع اسیدی بالاتر است. به علت مهم و حیاتی بودن نقش باتری در سیستم برقی سوناتا هیبرید حتما بهترین باتری را خریداری نمائید خرید باتری با قیمت و البته کیفیت بالا می‌تواند کمک زیادی در جهت بالا رفتن طول عمر باتری و قطعات برقی خودرو ابجاد نماید.
در زمان خرید باتری قیمت باتری فرسوده خود را محاسبه کنید تا بدین ترتیب بخشی از مبلغ باتری خریداری شده کاسته شود.
جهت اطلاع از قیمت روز باتری سوناتا هیبرید با فروشگاه باتری مارکت به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمائید.

مناسب ترین باتری برای سوناتا هیبرید

باتر ی های 74 آمپر ساخت کره اصلی تولید شرکت دلکور باتری و هیوندای و گلوبال باتری و گلد کره می‌تواند بهترین باتری برای ماشین سوناتای هیبرید باشد

گلد
پوما
دلکور
هگزا
گلوبال
کانسای
هیوندای
باتری های کره ای دارای دوام و طول عمر بسیار بالایی هستند و بسیار به صرفه می‌باشند. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش .

طول عمر باتری سوناتا هیبرید

اگر بر روی سوناتا هیبرید باتری اصلی نصب کنید عمر باتری بیشتر خواهد بود.
عمر متوسط باتری بر روی سوناتای هیبرید سه سال میباشد در حدود ۴۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد خودرو. اگر باتری اصلی کره ای نصب شود قطعا این مدت افزایش خواهد یافت.
پس از این مدت جتما باتری را تست و در صورت نیاز تعویض نمائید.طول عمر باتری به عوامل متعددی از جمله تعداد استارت روزانه ، کارکرد خودرو و نوع شارژ باتری توسط دینام بستگی دارد. نوع و کیفیت باتری در مدت عمر باتری نقش بسزایی دارد باتری های اتمی از عمر بالاتری نسبت به سایر انواع دیگر باتری دارند

نوع باتری ماشین سوناتای هیبرید

باتری مناسب سوناتای هیبرید از نوع باتری های سیلد و اتمی میباشد.
باتری تیانا باتری ۷۰ الی ۷۴ آمپر و ۱۲ ولت سیلد کلسیمی میباشد . جهت ثبت و تعویض باتری نیسان سوناتا هیبرید با فروشگاه باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظرتان را سفارش دهید.
باتری سوناتا هیبرید کارکرد بالای دو سال باید داشته باشد و پس از این مدت حتما باطری باید تست شود و ولتاژ باتری اندازه گیری گردد.در صورت افت ولتاژ باتری داستر حتما باتری را تعویض کنید.
البته اگر از باتری های کره ای اصلی نصب کنید قطعا این طول عمر بیشتر خواهد بود.باتری های کره ای تاریخ جدید و اصالت معتبر کالا.

تعویض باتری سوناتا هیبرید

باتری مارکت در اسرع وقت کار تعویض باطری سوناتا هیبرید را به صورت تخصصی و توسط کارشناس انجام خواهد داد.
قبل و بعد از تعویض باطری حتما دینام و استارت خودرو چک خواهند شد و باتری خودرو قبل از تعویض تست و عیب یابی خواهد شد تا ایراد خودرو کاملا مشخص شود و اگر خودرو نیاز به تعویض باتری داشته باشد این کار به صورت صحیح انجام پذیرد. تعویض باتری سوناتا هیبرید بسیار مهم و با اهمیت میباشد و در صورت کوچکترین ایرادی در زمان نصب ممکن است خودرو مجددا استارت نزند و شما را دچار مشکل سازد

حداکثر آمپر مناسب باتری سوناتا هیبرید

باتری فابریک سوناتا هیبرید باتری 74 آمپر میباشد ولی در صورت نصب لوازم برقی اضافه مانند سیستم صوتی و یا لامپهای پر نور و در صورت نیاز خودرو با توجه به قدرت شارژ دینام میتوانید از باتری 75 آمپر هم بر روی این خودرو استفاده نمائید.
افزایش آمپر باتری باید با توجه به دینام خودرو و نوع لوازم برقی اضافه شده باشد.
باتری بیشتر از 75 آمپر مناسب سوناتای هیبرید نمی‌باشد.
باتری های اتمی به علت طول عمر بیشتر و آلودگی کمتر بیشر توصیه میشود

علت خراب شدن باتری هیوندای سوناتا هیبرید

طول عمر باتری سوناتا هیبرید با توجه به شرایط مختلف می‌تواند دچار تغییراتی گردد.
عواملی که باعث خراب شدن زود هنگام باتری نیسان سوناتا هیبرید می‌شود عبارتند از :
استارت زدن بیش از حد روزانه.
خوابیدن طولانی مدت خودرو.
ایجاد اختلال در سیستم شارژ خودرو (دینام).
برق دزدی خودرو.
عدم تناسب آمپر باتری با لوازم برقی خودرو.
اضافه کردن لوازم برقی اضافه.
کارکرد خودرو در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و یا بسیار سرد.
ایراد در استارت خودرو.
تمیز نکردن قطب‌های مثبت و منفی باتری.
سفت نبودن سرباتری ها.

اینها عواملی هستند که باعث خراب شدن زود هنگام باتری ماشین سوناتا هیبرید می‌شوند.
اگر این نکات رعایت شود قطعا طول عمر باتری سوناتا هیبرید افزایش خواهد یافت.

ارسال باتری سوناتا هیبرید در محل

باتری مارکت امداد فوری باتری ارسال باتری سوناتا هیبرید را در اسرع وقت به صورت فوری توسط متخصص ارسال و نصب میکند خدمات به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل انجام پذیر است.
نحوه سفارش به صورت تماس تلفنی و یا خرید اینترنتی صورت می‌گیرد فقط کافی است شماره های باتری مارکت را گرفته و ثبت سفارش باتری را انجام دهید بقیه کارها به صورت فوری انجام خواهد یافت.
تعویض باتری سوناتا هیبرید حتما باید توسط متخصص برق خودرو انجام شود تا به سیستم برقی ماشین آسیب وارد نگردد.

گارانتی باتری سوناتای هیبرید

کلیه باتری های ایرانی و کره ای مناسب تیانا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند در زمان خرید باتری سوناتا هیبرید حتما از فروشگاه‌های معتبر باتری را خریداری نمائید تا در صورت لزوم بتوانید از خدمات باتری سوناتا هیبرید استفاده نمائید . گارانتی باتری‌های مختلف سوناتا هیبرید بین ۶ ماه تا ۱۶ ماه می‌باشند.

نمایندگی باتری هیوندای سوناتا هیبرید

باتری مارکت نمایندگی باطری سوناتا هیبرید و انواع دیگر خودرو و با عرضه انواع باتری و ارسال و نصب رایگان در سراسر تهران در خدمت شما میباشد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.