تلفن : 09126808063
منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

باتری مناسب ساینا

ساینا یکی از خودروهای ملی است که توسط شرکت سایپا تولید شده است و یک خودروی مناسب برای خانواده می باشد که بسیار مقرون به صرفه است و باتری ساینا بر روی این خودرو مناسب می باشد که این باتری  دارای قطب های است که پایین تر از سطح باتری می باشد که به آن باتری پایه کوتاه هم می گویند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی باتری مناسب ساینا می پردازیم.

باتری مناسب خودروی ساینا چیست ؟

باتری مناسب ساینا باید به ترتیب ۵۰ ، ۵۵ یا ۶۰ آمپر باشد که می توان گفت استفاده از این نوع باتری ها بستگی به استفاده شما از خودرو دارد یعنی اگر استفاده کمتری از خودرو می کنید و سیستم صوتی روی آن نصب نکردید باتری ۵۰ آمپری برای خودروی شما مناسب است ولی در صورتی که هر روز از ماشین استفاده می کنید و کولر ماشین را روشن می کنید بهتر است از باتری ۵۵ آمپری استفاده کنید ولی اگر از سیستم صوتی قوی و چراغ های زنون و سیم کشی دیگری دارید بهتر است که از باتری ۶۰ آمپری استفاده کنید.

مشخصات باتری ماشین ساینا

باتری مناسب ساینا دارای ولتاژ ۱۲ ولت است و آمپر ساعت آن ۵۰ آمپر است . فضای بسیار کمی را اشغال می کند و ابعاد آن کم است و جای کمی را اشغال می کند و نوع باتری آن هم از نوع اسید شارژ و هم سیلد می توان نصب کرد.

همچنین از نشانه های تمام شدن باتری ساینا استارت نزدن و روشن نشدن ماشین است و نیامدن برق پشت آمپر و موقع استارت زدن صدای تق تق دهد و تغییر رنگ نشانگر باتری می باشد که اگر به رنگ سبز باشد یعنی باتری سالم است و اگر به رنگ مشگی بود باید باتری شارژ شود ولی اگر به رنگ سفید بود باید باتری تعویض شود  که فوری باید باتری را عوض کرد و طول عمر این باتری ها حدود ۲ تا ۳ سال می باشد. این باتری ها دارای گارانتی می باشد و مدت گارانتی بستگی به نوع برند و نوع خودرو می باشد.  برای خرید این نوع باتری ها شما می توانید به سایت شرکت باتری مارکت مراجعه کنید.

بهترین نوع باتری ساینا

باتری مناسب ساینا به دو نوع تقسیم می شوند باتری سیلد و باتری اسید شارژ که به آنها اتمی و معمولی هم می گویند. این باتری ها دارای تفاوت و شباهت های می باشند که بعضی از تعمیرکاران خودرو باتری اسید شارژ را پیشنهاد می دهند و برخی باتری سیلد را که برای خرید این نوع باتری ها شما می توانید با کارشناسان شرکت باتری مارکت به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید .

ویژگی های باتری اسید شارژ و سیلد

باتری مناسب ساینا شامل باتری سیلد و اسید شارژ است که در وزن و قدرت استارت و شیوه نصب با هم شباهت دارند ولی در بعضی موارد با هم تفاوت دارند مثلا قیمت باتری اسید شارژ کمتر از باتری سیلد است و از نظر ظاهری دارای شش درب کوچک دایره ای روی سطح باتری است که رانندگان باید هر چند وقت یک بار درب باتری را باز کرده و اگر کاهش سطح اسید باتری را مشاهده کردند باید به آن آب مقطر اضافه کنند.

اما در باتری های سیلد قیمت آنها بالاتر است ولی به دلیل اتمی بودن آنها طول عمر بالاتری دارند و دارای یک نشانگر در سطح بیرونی باتری هستند که راننده را از کاهش سطح اسید باتری مطلع می کند.

باتری ماشین ساینا را از کجا خریداری کنیم؟

این باتری ها به دلیل کیفیت بسیار بالا و تنوع محصولات مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است که به همین منظور برای خرید این نوع باتری ها شما می توانید به سایت شرکت باتری مارکت مراجعه و نحوه خرید این محصولات را مشاهده نمایید. همچنین خرید این باتری ها دارای مزایای می باشد مانند نصب باتری فابریک ، نصب باتری با تاریخ تولیدات جدید و شناسنامه دار ، تعویض باتری توسط کارشناسان حرفه ای شرکت باتری مارکت که همه این موارد از مزایای خرید این باتری ها می باشد.

سخن پایانی

باتری مناسب ساینا بسیار مقرون به صرفه است و مناسب خودرو ساینا می باشد به همین منظور شما می توانید برای خرید و سفارش این محصولات با شرکت باتری مارکت ارتباط برقرار کنید و از نحوه سفارش این باتری ها اطلاع حاصل کنید.

آشنایی با : قیمت باطری ماشین

فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فروشگاه اینترنتی باتری مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه اینترنتی باتری مارکت