باطری ماشین تویوتا لندکروز

باتری مارکت
2 تیر, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

باتری تویوتا لندکروزر

باتری تویوتا لندکروزر : باتری استاندارد لندکروز باتری ۱۲ ولت و ۷۰ آمپر میباشد. بر روی لندکروز می‌توان باتری های ۹۰ و ۱۰۰ آمپر هم نصب کرد.
اگر بر روی تویوتا لندکروز مصرف کننده های برقی اضافه دارید میتوانید باتری ۱۰۰ آمپر نصب کنید در غیر این صورت باتری ۷۰ آمپر کافی است. جهت خرید باتری لندکروزر فقط کافیست با شماره های باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظر را سفارش دهید.

مشخصات باتری لندکروز

ولتاژ باتری =۱۲ولت

ظرفیت باتری = ۷۰ الی ۱۰۰ آمپر

نوع باتری= سیلد اتمی

ارتفاع باتری = بلند

جهت قطب‌ها = چپ و یا L 
مشاوره رایگان خرید باتری در زمان خرید باتری بسیار با اهمیت میباشد تا بتوانید مناسب ترین باتری را برای خودروی لندکروز خریداری و تعویض نمائید.
باتری کمتر از ۷۰ آمپر بر روی لندکروز توصیه نمیشود.
بر روی لندروز باتری هایی نصب کنید که خروجی آمپر بالایی داشته باشند . به علت این که قدرت موتور تویوتا لندکروزر بالا میباشد در زمان به تحرکت در آوردن موتور توسط استارت از باتری آمپر بالایی مصرف می‌شود.

باطری تویوتا لندکروزر

باطری لندکروز از نوع باطری های سیلد و یا اتمی میباشد. باطری ۷۰ آمپر اتمی و ۱۲ ولت مناسب ترین باطری برای خودروی لندکروز میباشد. باطری لندکروز را قبل از تعویض تست نمائید تا ولتاژ کافی و شارژ مناسب جهت کارکرد طولانی مدت بر روی خودرو داشته باشد
در زمان خرید باطری لندکروزر همیشه از نوع باطری های اتمی و سیلد که بدون نیاز به مراقبت و نگهداری میباشد را خریداری نمائید. جهت شناسایی این باتری ها میتوانید مشخصاتی که بر روی باترز نوشته شده است مراجعه کنید درج نشان MF به منزله باتری اتمی و سیلد بدون نیاز به مراقبت و نگهداری میباشد.
باطری خودرو لندکروزر حتما باید به صورت صحیح توسط دینام شارژ شود . شارژ دینام را تست و از میزان شارژ باتری آگاه شوید . در صورت ایراد در سیستم شارژ باطری می‌تواند باطری را دچار صدمات جدی نماید دشارژ و تخلیه باتری و یا اور شارژ و یا شارژ بیش از حد باتری بسیار خطرناک میباشد.
در زمان خرید باطری برای لندکروز حتما به تاریخ تولید باطری و نوع ضمانت نامه باطری توجه کنید .

خرید باتری تویوتا لندکروزر

در زمان خرید باتری لندکروزر حتما باید موارد مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین باطری را برای لندکروزر خریداری کنید.
این موارد عبارتند از:
نوع باتری
کیفیت باتری
گارانتی باتری
تاریخ باتری
خدمات باتری
ابعاد باطری
آمپر باتری
باطری مناسب برای تویوتا لندکروز باید کلیه موارد فوق را دارا باشد تا بتواند طول عمر مناسبی بر روی خودرو داشته باشد.
اگر قصد خرید اینترنتی باطری لندکروزر را دارید حتما از نمایندگی های معتبر خریداری نمائید تا باطری اصلی و گارانتی مناسبی دریافت نمائید.
هر کدام از موارد ذکر شده بسیار مهم میباشد و کلا این موارد بر طول عمر باتری لندکروز تاثیرگذار هستند.

قیمت باتری تویوتا لندکروزر

باتری تویوتا لندکروزر دارای قیمت‌های متفاوتی میباشد . این قیمت‌ها بستگی به نوع باتری آمپر باتری و شرکت سارنده باتری دارند.
باتری های آمپر بالاتر قیمت بیشتری نسبت باتری های آمپر پایین تر دادند باتری های کره ای اصلی قیمتشان از سایر انواع دیگر بیشتر است و در نهایت قیمت باتری اتمی از نوع اسیدی بالاتر است. باتری های تولید کشور کره جنوبی نسبت به سایر باتری ها از قیمت بالاتری برخوردا هستند . کشور سازنده باتری تاثیر مستقیم بر قیمت باتری دارد باتری های تولید شده در داخل کشور هم با توجه به شرکت سازنده درجه بندی و قیمت گذاری می‌گردند.
جهت اطلاع از قیمت روز باتری لندکروزر با فروشگاه باتری مارکت به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمائید.

نوع باتری تویوتا لندکروزر

باتری کمری ۷۰ آمپر و ۱۲ ولت سیلد کلسیمی میباشد . جهت ثبت و تعویض باتری لندکروز با فروشگاه باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظرتان را سفارش دهید.
باتری لندکروز کارکرد بالای دو سال باید داشته باشد و پس از این مدت حتما باطری باید تست شود و ولتاژ باتری اندازه گیری گردد.در صورت افت ولتاژ باتری لندکروزر حتما باتری را تعویض کنید.

تعویض باتری تویوتا لندکروز

باتری مارکت در اسرع وقت کار تعویض باطری تویوتا لندکروز را به صورت تخصصی و توسط کارشناس انجام خواهد داد.
قبل و بعد از تعویض باطری حتما دینام و استارت خودرو چک خواهند شد و باتری خودرو قبل از تعویض تست و عیب یابی خواهد شد تا ایراد خودرو کاملا مشخص شود و اگر خودرو نیاز به تعویض باتری داشته باشد این کار به صورت صحیح انجام پذیرد. تعویض باتری لندکروز بسیار مهم و با اهمیت میباشد و در صورت کوچکترین ایرادی در زمان نصب ممکن است خودرو مجددا استارت نزند و شما را دچار مشکل سازد

علت خراب شدن باتری تویوتا لندکروزر

طول عمر باتری تویوتا لندکروز با توجه به شرایط مختلف می‌تواند دچار تغییراتی گردد.
عواملی که باعث خراب

شدن زود هنگام باتری لندکروزر می‌شود عبارتند از :
استارت زدن بیش از حد روزانه.
خوابیدن طولانی مدت خودرو.
ایجاد اختلال در سیستم شارژ خودرو (دینام).
برق دزدی خودرو.
عدم تناسب آمپر باتری با لوازم برقی خودرو.
اضافه کردن لوازم برقی اضافه.
کارکرد خودرو در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و یا بسیار سرد.
ایراد در استارت خودرو.
تمیز نکردن قطب‌های مثبت و منفی باتری.
سفت نبودن سرباتری ها.

اینها عواملی هستند که باعث خراب شدن زود هنگام باتری ماشین لندکروز می‌شوند.
اگر این نکات رعایت شود قطعا طول عمر باتری افزایش خواهد یافت.

نحوه تست باطری تویوتا لندکروزر

باتری ماشین لندکروزر باطری ۱۲ ولت میباشد.
به وسیله یک ولت متر ولتاژ باتری را اندازه گیری نمائید . اگر ولتاژ زیر ۱۲ ولت بود باتری خراب است و خودرو نیاز به تعویض باتری دارد.
نمایشگر وضعیت باتری را مشاهده کنید . اگر رنگ نمایشگر به رنگ سفید باشد باتری باید تست و در صورت نیاز تعویض گردد

گارانتی باتری تویوتا لندکروزر

کلیه باتری های ایرانی و کره ای مناسب لندکروزر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند در زمان خرید باتری لندکروزر حتما از فروشگاه‌های معتبر باتری را خریداری نمائید تا در صورت لزوم بتوانید از خدمات باتری لندکروز استفاده نمائید . گارانتی باتری‌های مختلف لندکروز بین ۶ ماه تا ۱۶ ماه می‌باشند.

طول عمر باتری لند کروز

باتری لندکروز باید مدت زمانی در حدود سه سال و یا ۴۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد خودرو طول عمر داشته باشد و پس از این مدت باتری تست و تعویض گردد.

نمایندگی باتری لندکروز

باتری مارکت نمایندگی باطری لندکروز در تهران با ارسال و تعویض باتری در محل به صورت شبانه روزی در خدمت شما میباشد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.