باطری ماشین هیوندای سوناتا

باتری مارکت
31 اردیبهشت, 1398
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

باطری هیوندای سوناتا

مدلهای مختلف خودرو سوناتا دارای باتری های متفاوتی میباشند .در زمان خرید باطری سوناتا حتما به مدل خودرو توجه داشته باشید.

تلفن باطری مارکت:77033805-021 – 09129253824

باطری هیوندای سوناتا از نوع باطری های سیلد و یا اتمی میباشد. باطری 70 آمپر اتمی و 12 ولت مناسب ترین باطری برای خودروی سوناتا میباشد. باطری سوناتا را قبل از تعویض تست نمائید تا ولتاژ کافی و شارژ مناسب جهت کارکرد طولانی مدت بر روی خودرو داشته باشد
در زمان خرید باطری هیوندای سوناتا همیشه از نوع باطری های اتمی و سیلد که بدون نیاز به مراقبت و نگهداری میباشد را خریداری نمائید
باطری خودرو هیوندای سوناتا حتما باید به صورت صحیح توسط دینام شارژ شود . شارژ دینام را تست و از میزان شارژ باتری آگاه شوید
باطری سوناتا در قالب 26D میباشد و باتری در قالب‌های ارتفاع کوتاه بر روی سوناتا قابل نصب نیست. باطری فابریک سوناتا باتری اتمی و ۷۰ آمپر سیلد میباشد که در داخل کاور باطری قرار گرفته است.
باتری های ساخت کشور کره بسیار با دوام با طول عمر بالا و کیفیت مناسب می‌باشند و برای خودرو سوناتا بسیار مناسب هستند.

باتری هیوندای سوناتا

مشخصات باتری سوناتا

ولتاژ = 12V
آمپر = 70AH (7029)
ارتفاع = بلند
جهت قطبها= چپ(L)
ابعاد = 19*23*26
قالب باتری = D80

باتری استاندارد سوناتا ۱۲ ولت و ۷۰ آمپر (۷۰۲۹) میباشد. بر روی سوناتا می‌توان باتری های ۷۰- ۷۵ -۸۰ آمپر هم نصب کرد.
نصب باتری ۷۰ آمپر بر روی سوناتا بهترین گزینه میباشد مگر این که در سیستم برقی خودرو تغییراتی ایجاد شده و یا لوازمی اضافه شده باشد.
اگر بر روی سوناتا مصرف کننده های برقی اضافه دارید میتوانید باتری ۷۵ آمپر ویا ۸۰ آمپر نصب کنید در غیر این صورت باتری ۷۰ آمپر کافی است. جهت خرید باتری سوناتا فقط کافیست با شماره های باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظر را سفارش دهید.
مشاوره رایگان خرید باتری در زمان خرید باتری بسیار با اهمیت میباشد تا بتوانید مناسب ترین باتری را برای خودروی سوناتا خریداری و تعویض نمائید.
,بر روی خودرو سوناتا می‌توان باتری آمپر بالا هم نصب کرد در صورت نیاز خودرو به باتری آمپر بالا میتوانید از باتری 75 آمپر بر روی سوناتا نصب کنید.حتما قبل از خرید باتری مشاوره لازم را در جهت خرید باتری مناسب انجام دهید تا باتری مناسب با سیستم برق و لوازم برقی خودرو نصب کنید.

باتری فابریک سوناتا برند دلکور کره میباشد.

خرید باتری هیوندای سوناتا

باتری سوناتا یکی از قطعات مهم خودرو میباشد. خرید باتری سوناتا نیاز به مشاوره تخصصی خرید باتری دارد .
اگر باتری با مشخصات غیر از باتری فابریک بر روی سوناتا نصب شود امکان دارد به لوازم برقی خودرو آسیب وارد شود و طول عمر باتری نیز کاهش خواهد یافت.
در زمان خرید باتری سوناتا حتما باید موارد مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین باطری را برای سوناتا خریداری کنید.
این موارد عبارتند از:
نوع باتری
کیفیت باتری
گارانتی باتری
تاریخ باتری
خدمات باتری
ابعاد باطری
آمپر باتری
باتری اکثر خودروهای هیوندای باتری 70آمپر میباشد.
در زمان خرید باتری هیوندای سوناتا توجه ویژه ای به آمپر و ظرفیت باتری داشته باشید پس از آن ابعاد باتری بسیار مهم میباشد هر نوع باتری 70 آمپر بر روی سوناتا قابل نصب نمی‌باشد و باید ابعاد باتری با محفظه و جای باتری مطابقت داشته باشد.
باطری مناسب برای سوناتا باید کلیه موارد فوق را دارا باشد تا بتواند طول عمر مناسبی بر روی خودرو داشته باشد.
اگر قصد خرید اینترنتی باطری سوناتا را دارید حتما از نمایندگی های معتبر خریداری نمائید تا باطری اصلی و گارانتی مناسبی دریافت نمائید. باتری سوناتا یکی از مهمترین قطعات این خودرو میباشد و در زمان خرید باتری برای سوناتا باید قطعا کلیه نکات مهم رعایت شود تا بتوانید بهترین گزینه را برای سوناتا انتخاب کنید. توجه به لوازم برقی موجود بر روی خودرو در زمان خرید باتری بسیار مهم است و حتما باید باتری با توجه به شرایط و لوازم برقی خودرو انتخاب خریداری و نصب گردد.
خرید باتری سوناتا با توجه به زمان تعویض باتری بسیار مهم میباشد اگر خودرو به هر دلیلی استارت نمی‌خورد حتما باید باتری تست و در صورت نیاز تعویض شود تا به لوازم برقی آسیب وارد نگردد.

قیمت باتری هیوندای سوناتا

جهت اطلاع از قیمت باتری سوناتا باید قیمت باتری های ۷۰ آمپر را در نظر داشته باشید.
اکثر باتری های ۷۰ آمپر کره ای دارای قیمت یکسانی می‌باشند و از نظر قیمتی خیلی تفاوت ندارند باتری های ۷۰ آمپر ایرانی قیمت ماشین تری دارند.

شرکت‌های مختلف باتری های ۷۰ آمپر مناسب سوناتا تولید می‌کنند که با توجه به کیفیت باتری قیمت ابن باتری ها نیز متفاوت است.
باتری سوناتا دارای قیمت‌های متفاوتی میباشد . این قیمت‌ها بستگی به نوع باتری آمپر باتری و شرکت سازنده باتری دارند.
باتری های آمپر بالاتر قیمت بیشتری نسبت باتری های آمپر پایین تر دادند باتری های کره ای اصلی قیمتشان از سایر انواع دیگر بیشتر است و در نهایت قیمت باتری اتمی از نوع اسیدی بالاتر است. به علت مهم و حیاتی بودن نقش باتری در سیستم برقی سوناتا حتما بهترین باتری را خریداری نمائید خرید باتری با قیمت و البته کیفیت بالا می‌تواند کمک زیادی در جهت بالا رفتن طول عمر باتری و قطعات برقی خودرو ابجاد نماید.
در زمان خرید باتری قیمت باتری فرسوده خود را محاسبه کنید تا بدین ترتیب بخشی از مبلغ باتری خریداری شده کاسته شود.
جهت اطلاع از قیمت روز باتری سوناتا با فروشگاه باتری مارکت به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمائید.

باتری سوناتا هیبرید

باتری هیوندای سوناتا هیبرید در قسمت صندوق عقب خودرو قرار گرفته است.
باتری ۷۰ آمپر ارتفاع کوتاه و قطب راست و یا R میباشد.
باتری سوناتا هیبرید با سایر انواع سوناتا از نظر ابعاد و جهت قطب‌ها متفاوت میباشد.

مناسب ترین باتری برای هیوندای سوناتا

باتری اصلی سوناتا ساخت کشور کره است.
باتری فابریک سوناتا فقط برند دلکور کره میباشد.

باتر ی های 70 آمپر ساخت کره اصلی تولید شرکت دلکور باتری و هیوندای و گلوبال باتری می‌تواند بهترین باتری برای هیوندای سوناتا باشد
پوما
دلکور
هگزا
گلوبال
کانسای
گلد
هیوندای
باتری های کره ای دارای دوام و طول عمر بسیار بالایی هستند و بسیار به صرفه می‌باشند. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش .

طول عمر باتری سوناتا

عمر متوسط باتری بر روی سوناتا سه سال میباشد در حدود ۴۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد خودرو. اگر باتری اصلی کره ای نصب شود قطعا این مدت افزایش خواهد یافت.
پس از این مدت جتما باتری را تست و در صورت نیاز تعویض نمائید.طول امر باتری به عوامل متعددی از جمله تعداد استارت روزانه ، کارکرد خودرو و نوع شارژ باتری توسط دینام بستگی دارد

نوع باتری هیوندای سوناتا

باتری سوناتا ۷۰ آمپر و ۱۲ ولت سیلد کلسیمی میباشد . جهت ثبت و تعویض باتری سوناتا با فروشگاه باتری مارکت تماس گرفته و باتری مورد نظرتان را سفارش دهید.
باتری سوناتا کارکرد بالای دو سال باید داشته باشد و پس از این مدت حتما باطری باید تست شود و ولتاژ باتری اندازه گیری گردد.در صورت افت ولتاژ باتری سوناتا حتما باتری را تعویض کنید.
البته اگر از باتری های کره ای اصلی نصب کنید قطعا این طول عمر بیشتر خواهد بود.باتری های کره ای تاریخ جدید و اصالت معتبر کالا.

تعویض باتری هیوندای سوناتا

باتری مارکت در اسرع وقت کار تعویض باطری هیوندای سوناتا را به صورت تخصصی و توسط کارشناس انجام خواهد داد.
قبل و بعد از تعویض باطری حتما دینام و استارت خودرو چک خواهند شد و باتری خودرو قبل از تعویض تست و عیب یابی خواهد شد تا ایراد خودرو کاملا مشخص شود و اگر خودرو نیاز به تعویض باتری داشته باشد این کار به صورت صحیح انجام پذیرد. تعویض باتری سوناتا بسیار مهم و با اهمیت میباشد و در صورت کوچکترین ایرادی در زمان نصب ممکن است خودرو مجددا استارت نزند و شما را دچار مشکل سازد

باتری کره ای بهتر است یا باتری ایرانی؟

باتری های اصلی کره ای کیفیت بسیار بالایی دارند و فابریک هیوندای سوناتا می‌باشند. طول عمر بالا و کیفیت برتر دوام بیشتر در شرایط سخت جوی عدم نوسان برق در خودرو از ویژگی های باتری های کره ای می‌باشند.باتری کره ای فابریک سوناتا میباشد و با سیستم برقی این خودرو بسیار سازگار و منطبق با استاندارد سوناتا میباشد.

حداکثر آمپر مناسب باتری سوناتا

باتری فابریک این خودرو باتری 70 آمپر میباشد ولی در صورت نصب لوازم برقی اضافه مانند سیستم صوتی و یا لامپهای پر نور و در صورت نیاز خودرو با توجه به قدرت شارژ دینام میتوانید از باتری 75 آمپر و یا 80آمپر هم بر روی این خودرو استفاده نمائید.
افزایش آمپر باتری باید با توجه به دینام خودرو و نوع لوازم برقی اضافه شده باشد.
باتری بیشتر از 80 آمپر مناسب سوناتا نمی‌باشد.
باتری های اتمی به علت طول عمر بیشتر و آلودگی کمتر بیشر توصیه میشود

باتری اتمی هیوندای سوناتا

باتری های اتمی به علت کیفیت بهتر و طول عمر بیشتر قطعا بیشتر توصیه می‌شوند نصب باتری های سرب اسید باعث ایجاد آلودگی بیشتر و طول عمر کمتر باتری خوهد شد.تولید باتری های اسیدی در اکثر کشورها منسوخ شدا و فقط باتری های نوع اتمی و سیلد تولید می‌گردند.

علت خراب شدن باتری هبوندای سوناتا

طول عمر باتری سوناتا با توجه به شرایط مختلف می‌تواند دچار تغییراتی گردد.
عواملی که باعث خراب شدن زود هنگام باتری سوناتا می‌شود عبارتند از :
استارت زدن بیش از حد روزانه.
خوابیدن طولانی مدت خودرو.
ایجاد اختلال در سیستم شارژ خودرو (دینام).
برق دزدی خودرو.
عدم تناسب آمپر باتری با لوازم برقی خودرو.
اضافه کردن لوازم برقی اضافه.
کارکرد خودرو در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و یا بسیار سرد.
ایراد در استارت خودرو.
تمیز نکردن قطب‌های مثبت و منفی باتری.
سفت نبودن سرباتری ها.

اینها عواملی هستند که باعث خراب شدن زود هنگام باتری ماشین توسان می‌شوند.
اگر این نکات رعایت شود قطعا طول عمر باتری افزایش خواهد یافت.

ارسال باتری سوناتا

باتری مارکت امداد فوری باتری ارسال باتری سوناتا هیبرید را در اسرع وقت به صورت فوری توسط متخصص ارسال و نصب میکند خدمات به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل انجام پذیر است.
نحوه سفارش به صورت تماس تلفنی و یا خرید اینترنتی صورت می‌گیرد فقط کافی است شماره های باتری مارکت را گرفته و ثبت سفارش باتری را انجام دهید بقیه کارها به صورت فوری انجام خواهد یافت.

گارانتی باتری هیوندای سوناتا

کلیه باتری های ایرانی و کره ای مناسب سوناتا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند در زمان خرید باتری سوناتا حتما از فروشگاه‌های معتبر باتری را خریداری نمائید تا در صورت لزوم بتوانید از خدمات باتری سوناتا استفاده نمائید . گارانتی باتری‌های مختلف کیا سوناتا بین ۶ ماه تا ۱۶ ماه می‌باشند.

نکاتی در مورد نگهداری باتری سوناتا

اگر ماشین شما زیاد میخوابد یکی از قطب‌های باتری را از سرباتری جدا کنید تا باتری تخلیه نشود.

در صورت خاموش بودن خودرو ضبط و سیستم صوتی را روشن نکنید باعث افت ولتاژ باتری و کاهش عمر باتری نگردد

در زمان خرید باتری سوناتا حتما باتری با مشخصات باتری فابریک و اصلی خریداری نمائید تا باتری طول عمر مناسبی داشته باشد.

باتری سوناتا در قسمت جلو داخل کاپوت قرار گرفته است در حالی که باتری سوناتا هیبرید در قسمت عقب ماشین قرار دارد.

نمایندگی باتری سوناتا

باتری مارکت نمایندگی باطری سوناتا با عرضه انواع باتری و ارسال و نصب رایگان در سراسر تهران در خدمت شما میباشد

باطری ماشین , باتری ماشین , باطری ماشین کره ای , باطری ماشین ایرانی , باطری ماشین آلمانی , خرید باتری ماشین ,باطری ماشین دلکور کره ای , باطری ماشین پوما کره ای , باطری ماشین اوربیتال

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.