عملکرد باتری ماشین اوربیتال

باتری مارکت
30 شهریور, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

عملکرد باتری ماشین اوربیتال در میان باتری ماشین های موجود در بازار بی نظیر می باشد و توسط سپاهان باتری در انواع کوناگونی طراحی و تولید شده است.

معرفی باتری ماشین اوربیتال

سپاهان باتری مجموعه ای از بهترین باتری ماشین ها را شامل باتری ماشین سوزوکی ، اوربیتال و سایر برند ها را طراحی و تولید نموده است. اوربیتال وان در بسیاری از خودروها به عنوان باتری فابریک در کارخانه به کار می رود.

 

باتری ماشین اوربیتال

باتری های اوربیتال وان بیشتر از نوع اتمی هستند که نیاز به نگهداری ندارند و مصرف کنندگان لزومی به اضافه نمودن آب اسید ندارند. سپاهان باتری از نشان صنعت سبز برخوردار است و گواهی نامه های بین المللی استاندارد و گواهی های ایزو۱۴۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و  ISTS  را دارا می باشد.

سپاهان باتری یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری در ایران و سطح منطقه و خاورمیانه می باشد و کیفیت این باتری ها مورد تأیید بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ خودرو می باشد.

عملکرد باتری ماشین اوربیتال چگونه است ؟

با پیشرفت تکنولوژی و ضرورت استفاده از سوخت های پاک به جای سوخت های فسیلی در ماشین های برقی، نیاز به استفاده از باتری ماشین هایی سازگار با عملکرد این ماشین ها می باشد.

عملکرد باتری ماشین اوربیتال از نوع Start- Stop  می باشد که سبب کاهش قابل ملاحضه ای در مصرف سوخت می شوند. این ماشین ها به علت خاموش و روشن شدن های متوالی ، به انرژی الکتریکی بیشتری نیاز دارند. باتری اوربیتال  EFB نیاز بالای انرژی این ماشین ها را تأمین می کند.

انواع باتری های اوربیتال

باتری های اوربیتال در انواع مختلفی وجود دارند که برخی از آنها شامل اوربیتال وان قرمز (معمولی) ، باتری اوربیتال وان سیلور پلاس ( نقره ای) و… می باشند.

باتری اوربیتال وان قرمز ( معمولی )

از با کیفیت ترین و پرفروش ترین باتری های سپاهان باتری می باشد. کارایی و عملکرد باتری ماشین اوربیتال وان قرمز بی نظیر است. در هر دو نوع باتری های اسیدی و اتمی ساخته می شود. در آمپرهای گوناگونی مناسب خودروهای سبک و سنگین وجود دارد. دارای کارت گارانتی معتبر ۱۵ ماهه می باشد.

باتری ماشین وان سیلور پلاس ( نقره ای )

این باتری از باتری های نسل بعدی باتری های وان هستند. درج عدد +۴AH  روی این محصول نشان از وجود ۴ آمپر ظرفیت اضافه باتری است. در متریال و مواد ساخت این باتری از آلیاژ نقره استفاده شده است. نوع باتری های آن از نوع اتمی یا خشک می باشد.

استفاده تؤام مواد نقره و سرب سبب انتقال بهتر، در جریان الکتریکی و حرارتی و آمپردهی بالاتر باتری می گردد که در بهبود عملکرد باتری ماشین اوربیتال وان سیلور پلاس تأثیرگذار است. این محصول نیز از ضمانت نامه ۱۵ ماهه برخوردار است.

طول عمر بهتری نسبت به طول عمر باتری های وان قرمز دارا می باشد. در آمپرهای گوناگون از ۳۵ تا ۱۹۰ آمپر موجود می باشد که برای خودروهای سبک و سنگین مناسب است.

باتری ماشین اوربیتال پریموم

این باتری از نوع باتری های اسیدی و ارزان قیمت است . مشتریان زیادی دارد و از صفحات سرب- کلسیمی استفاده نموده است. این باتری ها به نسبت قیمت خود، طول عمر خوبی دارند.

باتری اوربیتال ای اف بی  EFB

از پیشرفته ترین باتری های حاوی الکترولیت مایع هستند. همانطور که گفته شد برای خودروهای دارای تکنولوژی استارت استاپ مناسب هستند و برای خودروهای برقی طول عمر بسیار خوبی دارند.

ویژگی باتری ماشین اوربیتال

 

 

باتری ماشین اوربیتال

عملکرد باتری ماشین اوربیتال به گونه ای می باشد که برای ماشین های دارای تکنولوژی استارت استاپ استفاده می شود.

باتری ماشین اوربیتال ضد انفجار می باشد و این یک مزیت به لحاظ ایمنی می باشد.

طول عمر بالایی به نسبت طول عمر باتری های هم قیمت خود دارد.

در هر بار استارت انرژی فوق العاده بالایی را برای موتور تأمین می کند.

به نگهداری در شرایط خاصی نیاز ندارد.

از تکنولوژی جدید بهره مند است و شارژ خالی نمی کند و شارژپذیری بسیار بالایی دارد .

با توجه به انواع مختلفی که دارد قابل استفاده برای تمام خودروهای سبک و سنگین می باشد.

در دماهای بسیار بالا و دماهای بسیار پایین عملکرد باتری ماشین اوربیتال قابل قبول است.

قابل بازیافت می باشد و به نسبت سایر باتری ها آثار زیست مخربی کمتری دارد.

 

خرید باتری اوربیتال

جهت اطمینان از قدرت استارت خودرو و تأمین انرژی الکتریکی لازم برای تجهیزات برقی ماشین خود در بالاترین سطح، خرید باتری ماشین اوربیتال را پیشنهاد می کنیم.

این برند از جهت تکنولوژی و قدرت و شکل ظاهری، در سطح کیفی باتری ماشین های خارجی قرار دارد.

با توجه به عملکرد باتری ماشین اوربیتال قیمت آن بسیار مناسب می باشد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
دسته‌بندی نشده